Par mums

Esam draudzīgs ģimenes uzņēmums ar individuālu pieeju katram klientam!

                                                             No sirds ticam, ka atpūta un piedzīvojumi pie mums Tevi uzlādēs jauniem mērķiem un sniegs prieku!                                                                  Neatkarīgi no tā kopā ar ģimeni vai vienatnē, vai tā ir rimta atpūta glempinga Velo Latgale  teritorijā, vai tās ir aktivitātes - supošana, laivu brauciens,                            iešana vai velo braukšana - pavadītais laiks pie mums, romantiski mirkļi un lieliskas sajūtas, atstās patīkamas atmiņas kā Tavā sirdī, tā Instagram stāstos!


  Piedaloties biedrības "Krāslavas rajona partnerība" izsludinātajā LEADER konkursā, saņēmts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansiāls atbalsts, rezultātā ir īstenots LEADER projekts "Glempinga Velo Latgale pakalpojumu attīstīšana" Nr. 22-03-AL33-A019.2105-000013 .

Projektā ir iegādāti pamatlīdzekļi: pārvietojamais kubls un terase.
Pārvietojama kubla noma tiek organizēta gan glempingā, gan ārpus tā. Kublsaprīkots ar hidromasāžu un LED lampiņām. Šo labsajūtas un veselības avotu novērtē arvien vairāk lietotāju. Pelde kublā stiprina imūno sistēmu un sniedz emocionālu gandarījumu. Kā arī kubla noma ir lieliska dāvana svētkos!

Projektā iegādātais aprīkojums veicina atpūtas vietas glempings Velo Latgale attīstību, piedāvājot jaunus pakalpojumus. Glempings kļūst par galamērķi vēl vairāk individuāliem ceļotājiem, kā arī nelielām kompānijām/grupām. Terase tiek izmantota,organizējot radošās darbnīcas/seminārus, pasākumus viesiem, tā radot jaunas vērtības vietējā teritorijā, izmantojot glempingaresursus.